انتخابات هیئت رئیسه کارگروه استخراج رمزارز

کارگروه های تخصصی انجمن با هدف تعامل بیشتر بین بدنه اجرایی و بدنه اجتماعی انجمن تشکیل می گردند، تا بدنه اجتماعی بتواند دغدغه ها و نقطه نظرات خود را از طریق انجمن با دیگر نهادها و سازمان های دولتی و خصوصی به اشتراک بگذارد.
طیق آیین نامه، هیئت رئیسه کارگروه، شامل ۳ یا ۵ نفر به صلاحدید هیئت مدیره، در طی انتخاباتی که با دعوت مدیرعامل انجمن انجام می گیرد، با رای مستقیم اعضای کارگروه انتخاب می گردند.

مشاهده نسخه کامل آیین نامه کارگروه ها

بدینوسیله به اطلاع همراهان عزیز انجمن می رساند، طبق آیین نامه کارگروه ها، که مقرر کرده است انتخابات هیئت رئیسه کارگروه ها در شهریور ماه هر سال برگزار گردد، تمهیدات اجرایی امسال به گونه ای هماهنگ شده است که این انتخابات هیئت رئیسه کارگروه استخراج در مورخ ۹۹/۶/۲۲ برگزار شود.

شرایط شرکت در انتخابات : عضویت فناور (رسمی) در انجمن و عضویت در کارگروه مربوطه

  • طبق آیین نامه، هر عضو رسمی یا غیر رسمی انجمن می تواند در هر زمان برای عضویت در یک یا چند کارگروه انجمن اعلام آمادگی کند. اما تنها اعضای رسمی انجمن برای شرکت در مجامع انجمن از جمله انتخابات کارگروهها حق رای دارند.
  • نحوه برگزاری و شرکت در انتخابات تا تاریخ برگزاری متعاقباٌ اعلام می شود.
  • اعضای غیر رسمی انجمن حق عضویت در کارگروهها را دارند اما حق رای در انتخابات هیات رئیسه ندارند.

شرایط نامزدی در انتخابات هیئت رئیسه کارگروه: عضویت فناور (رسمی) در انجمن و عضویت در کارگروه مربوطه

  • همچنین متقاضیان محترم نامزدی در انتخابات، می توانند سوابق، طرح و برنامه مورد نظر خود را جهت شفاف سازی و کمک به تصمیم گیری اعضا به انجمن ارائه نمایند تا به اطلاع عموم برسد.

***مهلت ارسال درخواست و ثبت نام جهت نامزدی در انتخابات هیئت رئیسه کارگروه تا ۹۹/۶/۱۶ می باشد.

  • نحوه ثبت نام جهت اعلام نامزدی در انتخابات هیئت رئیسه کارگروه استخراج رمزارز:
    نامزد های محترم می توانند درخواست خود را از طریق فرم زیر تکمیل و در صورت هر گونه سوال با ای دی تلگرام رسمی انجمن به آدرس @ibcngo ارتباط برقرار کنند.